Internship Studenți – Departamentul Calitate

RO, Sibiu
Beginner
Calitate
Calitate
Locuri de muncă cu normă întreagă Locuri de muncă cu timp partial

Job Description

„Tehnologia este pasiunea noastră”

Suntem fiabili, dinamici și pasionați de tehnologie. Swoboda, un important inovator în industria auto, dispune de facilităti de cercetare, dezvoltare și productie în 12 sedii din toată lumea. Alături de mai mult de 4200 de angajati, punem la dispozitia clientilor noștri cunoștinte tehnice avansate și capacitate de inovatie.

Pentru a putea implementa mai bine strategia noastră de dezvoltare, oferim la sediul nostru din Cisnădie pentru Studenți, Internship plătit în departamentul calitate.

Descrierea postului:

  • Introducerea datelor specifice departamentului de calitate și redactarea rapoartelor de calitate;
  • Actualizarea / crearea de documente (catalog de defecte, instrucțiuni de măsurare, instrucțiuni de lucru, alerte de calitate, instrucțiuni de sortare);
  • Ajută membrii echipei Calitate în activitățile operaționale și susține rezultatele echipei.

Job Requirements

Candidatul ideal:

  • Domeniul de studii universitare: Inginerie/Stiințe/Economie;
  • Limba engleză: nivel avansat;
  • Abilități de planificare și organizare;
  • Abilități de rezolvare a problemelor;
  • Cunoștințe foarte bune de MS Office (Excel, Powerpoint);
  • Bune abilități de comunicare.

Services

Beneficii:

  • Remunerare și tichete de masă (30 lei/zi lucrată);
  • Training specific la locul de muncă și program de mentorat;
  • Indemnizație de transport;
  • Abonament la Bookster;
  • Program de lucru flexibil;
  • Încurajăm și susținem autonomia de lucru și amprenta personală;
  • Asigurăm training tehnic intern și extern și oportunități de dezvoltare personală, în funcție de obiectivele de performanță;
  • Reduceri/servicii medicale gratuite.
Teodora Cozma
Specialist Resurse Umane
Swoboda Sibiu S.R.L.
Phone: +40 (0)269 708 013